450CXW39MEFC10X45
RubyconRubycon
450CXW39MEFC10X45 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 450CXW39MEFC10X45
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 39UF 20% 450V RADIAL
listoch: 1.450CXW39MEFC10X45.pdf2.450CXW39MEFC10X45.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 450CXW39MEFC10X45
Číslo dielu 450CXW39MEFC10X45 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 39UF 20% 450V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 79069 pcs Dátový hárok 1.450CXW39MEFC10X45.pdf2.450CXW39MEFC10X45.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria CXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 380mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 570mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 39µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 39µF