450CXW220MEFC18X50
RubyconRubycon
450CXW220MEFC18X50 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 450CXW220MEFC18X50
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 450V RADIAL
listoch: 1.450CXW220MEFC18X50.pdf2.450CXW220MEFC18X50.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 450CXW220MEFC18X50
Číslo dielu 450CXW220MEFC18X50 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 220UF 20% 450V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 21053 pcs Dátový hárok 1.450CXW220MEFC18X50.pdf2.450CXW220MEFC18X50.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria CXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.22A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.83A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-4012
450CXW220MEFC18X50-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 220µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 220µF aplikácia General Purpose