450CXW33MEFC10X40
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 450CXW33MEFC10X40
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu PENCIL CAP
listoch: 1.450CXW33MEFC10X40.pdf2.450CXW33MEFC10X40.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 450CXW33MEFC10X40
Číslo dielu 450CXW33MEFC10X40 Výrobca Rubycon
popis PENCIL CAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 67761 pcs Dátový hárok 1.450CXW33MEFC10X40.pdf2.450CXW33MEFC10X40.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria CXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 340mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 510mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 33µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 33µF