450CXW68MEFC18X25
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 450CXW68MEFC18X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu PENCIL CAP
listoch: 1.450CXW68MEFC18X25.pdf2.450CXW68MEFC18X25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 450CXW68MEFC18X25
Číslo dielu 450CXW68MEFC18X25 Výrobca Rubycon
popis PENCIL CAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 46488 pcs Dátový hárok 1.450CXW68MEFC18X25.pdf2.450CXW68MEFC18X25.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria CXW hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 68µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 68µF