350CFX4.7MEFC10X16
RubyconRubycon
350CFX4.7MEFC10X16 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 350CFX4.7MEFC10X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 4.7UF 20% 350V RADIAL
listoch: 1.350CFX4.7MEFC10X16.pdf2.350CFX4.7MEFC10X16.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 350CFX4.7MEFC10X16
Číslo dielu 350CFX4.7MEFC10X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 4.7UF 20% 350V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 273765 pcs Dátový hárok 1.350CFX4.7MEFC10X16.pdf2.350CFX4.7MEFC10X16.pdf
Napätie - hodnotené 350V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria CFX Ripple Current @ nízkej frekvencie 44mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.709" (18.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 4.7µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 4.7µF aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
350CFX47M16X20
350CFX47M16X20
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM RAD
Skladom: 95103 pcs
Stiahnuť ▼: 350CFX47M16X20.pdf
RFQ
350CFX4.7MEFCT810X16
350CFX4.7MEFCT810X16
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM 4.7UF 20% 350V RADIAL
Skladom: 258317 pcs
Stiahnuť ▼: 350CFX4.7MEFCT810X16.pdf
RFQ
350CJ
350CJ
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE CRTRDGE 350A 600VAC/250VDC