350CFX3.3MEFCT810X16
RubyconRubycon
350CFX3.3MEFCT810X16 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 350CFX3.3MEFCT810X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 3.3UF 20% 350V RADIAL
listoch: 1.350CFX3.3MEFCT810X16.pdf2.350CFX3.3MEFCT810X16.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 350CFX3.3MEFCT810X16
Číslo dielu 350CFX3.3MEFCT810X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 3.3UF 20% 350V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 324112 pcs Dátový hárok 1.350CFX3.3MEFCT810X16.pdf2.350CFX3.3MEFCT810X16.pdf
Napätie - hodnotené 350V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria CFX Ripple Current @ nízkej frekvencie 36mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Tape & Box (TB) Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.709" (18.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 3.3µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 3.3µF aplikácia General Purpose