350CFX33MEFC12.5X25
RubyconRubycon
350CFX33MEFC12.5X25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 350CFX33MEFC12.5X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL
listoch: 1.350CFX33MEFC12.5X25.pdf2.350CFX33MEFC12.5X25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 350CFX33MEFC12.5X25
Číslo dielu 350CFX33MEFC12.5X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 120909 pcs Dátový hárok 1.350CFX33MEFC12.5X25.pdf2.350CFX33MEFC12.5X25.pdf
Napätie - hodnotené 350V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria CFX Ripple Current @ nízkej frekvencie 215mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 430mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 33µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 33µF