350CFX47MEFCGC16X25
RubyconRubycon
350CFX47MEFCGC16X25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 350CFX47MEFCGC16X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 350V RADIAL
listoch: 1.350CFX47MEFCGC16X25.pdf2.350CFX47MEFCGC16X25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
600 pcs
  • správa
Špecifikácie 350CFX47MEFCGC16X25
Číslo dielu 350CFX47MEFCGC16X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 47UF 20% 350V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 82401 pcs Dátový hárok 1.350CFX47MEFCGC16X25.pdf2.350CFX47MEFCGC16X25.pdf
Napätie - hodnotené 350V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria CFX Ripple Current @ nízkej frekvencie 330mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 660mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 33 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 47µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 47µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
350CJ
350CJ
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE CRTRDGE 350A 600VAC/250VDC