25PFV220M8X10.5
RubyconRubycon
25PFV220M8X10.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 25PFV220M8X10.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP POLY HYB 220UF 20% 25V SMD
listoch: 1.25PFV220M8X10.5.pdf2.25PFV220M8X10.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 25PFV220M8X10.5
Číslo dielu 25PFV220M8X10.5 Výrobca Rubycon
popis CAP POLY HYB 220UF 20% 25V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 91345 pcs Dátový hárok 1.25PFV220M8X10.5.pdf2.25PFV220M8X10.5.pdf
Napätie - hodnotené 25V typ Hybrid
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm) séria PFV
Ripple Current @ nízkej frekvencie 80mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.6A @ 100kHz