25PEV330M10X10.5
RubyconRubycon
25PEV330M10X10.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 25PEV330M10X10.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM POLY HYB 330UF 25V SMD
listoch: 1.25PEV330M10X10.5.pdf2.25PEV330M10X10.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 25PEV330M10X10.5
Číslo dielu 25PEV330M10X10.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM POLY HYB 330UF 25V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 73049 pcs Dátový hárok 1.25PEV330M10X10.5.pdf2.25PEV330M10X10.5.pdf
Napätie - hodnotené 25V typ Hybrid
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm) séria PEV
Ripple Current @ nízkej frekvencie 125mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.5A @ 100kHz
hodnotenie AEC-Q200 obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená 25PEV330M100010X10.5CT
25PEV330M100010X10.5CT-ND
25PEV330M10X10.5CT
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 20 mOhm Detailný popis 330µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 20 mOhm 10000 Hrs @ 105°C
kapacitné 330µF aplikácia Automotive