25PEV220M8X10.5
RubyconRubycon
25PEV220M8X10.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 25PEV220M8X10.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM POLY HYB 220UF 25V SMD
listoch: 1.25PEV220M8X10.5.pdf2.25PEV220M8X10.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 25PEV220M8X10.5
Číslo dielu 25PEV220M8X10.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM POLY HYB 220UF 25V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 107981 pcs Dátový hárok 1.25PEV220M8X10.5.pdf2.25PEV220M8X10.5.pdf
Napätie - hodnotené 25V typ Hybrid
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm) séria PEV
Ripple Current @ nízkej frekvencie 115mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.3A @ 100kHz