25PFV100M6.3X8
RubyconRubycon
25PFV100M6.3X8 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 25PFV100M6.3X8
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM POLY 100UF 20% 25V SMD
listoch: 1.25PFV100M6.3X8.pdf2.25PFV100M6.3X8.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 25PFV100M6.3X8
Číslo dielu 25PFV100M6.3X8 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM POLY 100UF 20% 25V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 78445 pcs Dátový hárok 1.25PFV100M6.3X8.pdf2.25PFV100M6.3X8.pdf
Napätie - hodnotené 25V typ Hybrid
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm) séria PFV
hodnotenie AEC-Q200 obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená 1189-3791-1
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 30 Weeks
Životnosť @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 30 mOhm Detailný popis 100µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 30 mOhm 4000 Hrs @ 125°C
kapacitné 100µF aplikácia Automotive