250LSU1500M36X98
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 250LSU1500M36X98
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu SCREW TERMINAL
listoch: 1.250LSU1500M36X98.pdf2.250LSU1500M36X98.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
60 pcs
  • správa
Špecifikácie 250LSU1500M36X98
Číslo dielu 250LSU1500M36X98 Výrobca Rubycon
popis SCREW TERMINAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6397 pcs Dátový hárok 1.250LSU1500M36X98.pdf2.250LSU1500M36X98.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.417" Dia (36.00mm)
séria LSU hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 3.976" (101.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 1500µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
kapacitné 1500µF aplikácia General Purpose