250LSW4700M64X100
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 250LSW4700M64X100
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu SCREW TERMINAL
listoch: 1.250LSW4700M64X100.pdf2.250LSW4700M64X100.pdf3.250LSW4700M64X100.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
20 pcs
  • správa
Špecifikácie 250LSW4700M64X100
Číslo dielu 250LSW4700M64X100 Výrobca Rubycon
popis SCREW TERMINAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 2.520" Dia (64.00mm)
séria LSW hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 1.110" (28.20mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 4.055" (103.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 4700µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 4700µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
250LSW2200M51X98
250LSW2200M51X98
výrobcovia: Rubycon
popis: SCREW TERMINAL
Skladom: 3091 pcs
Stiahnuť ▼: 250LSW2200M51X98.pdf
RFQ
250LSW6800MEFC77X121
250LSW6800MEFC77X121
výrobcovia: Rubycon
popis: SCREW TERMINAL
Skladom: 1368 pcs
Stiahnuť ▼: 250LSW6800MEFC77X121.pdf
RFQ
250MT
250MT
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE CRTRDGE 250A 690VAC/500VDC