250LSQ470MEFC36X50
RubyconRubycon
250LSQ470MEFC36X50 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 250LSQ470MEFC36X50
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 250V SCREW
listoch: 1.250LSQ470MEFC36X50.pdf2.250LSQ470MEFC36X50.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10 pcs
  • správa
Špecifikácie 250LSQ470MEFC36X50
Číslo dielu 250LSQ470MEFC36X50 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 470UF 20% 250V SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 7257 pcs Dátový hárok 1.250LSQ470MEFC36X50.pdf2.250LSQ470MEFC36X50.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.417" Dia (36.00mm)
séria LSQ Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.6A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.888A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.500" (12.70mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 2.126" (54.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 470µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C kapacitné 470µF