250LSQ2200MNB51X83
RubyconRubycon
250LSQ2200MNB51X83 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 250LSQ2200MNB51X83
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 250V SCREW
listoch: 1.250LSQ2200MNB51X83.pdf2.250LSQ2200MNB51X83.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 250LSQ2200MNB51X83
Číslo dielu 250LSQ2200MNB51X83 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 2200UF 20% 250V SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3568 pcs Dátový hárok 1.250LSQ2200MNB51X83.pdf2.250LSQ2200MNB51X83.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 2.008" Dia (51.00mm)
séria LSQ Ripple Current @ nízkej frekvencie 3.9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.602A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals Ostatné mená 1189-1943
250LSQ2200M51X83
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.858" (21.80mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 3.386" (86.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 2200µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C
kapacitné 2200µF aplikácia General Purpose