LQA40B200C
Power IntegrationsPower Integrations
LQA40B200C Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LQA40B200C
Výrobca / Značka: Power Integrations
Popis produktu DIODE ARRAY GP 200V 20A TO263AB
listoch: LQA40B200C.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
800 pcs
1600 pcs
  • správa
Špecifikácie LQA40B200C
Číslo dielu LQA40B200C Výrobca Power Integrations
popis DIODE ARRAY GP 200V 20A TO263AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS
Dostupné množstvo 55637 pcs Dátový hárok LQA40B200C.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1.2V @ 20A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Balík dodávateľov zariadení TO-263AB rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria Qspeed™ Doba spätného obnovenia (trr) 17ns
obal Tube Balík / puzdro TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Ostatné mená 596-1450-5 Prevádzková teplota - prepojenie -55°C ~ 150°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Typ diódy Standard Konfigurácia diódy 1 Pair Common Cathode
Detailný popis Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 20A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Prúd - reverzné únik @ Vr 500µA @ 200V
Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 20A