LQA40B150C
Power IntegrationsPower Integrations
LQA40B150C Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LQA40B150C
Výrobca / Značka: Power Integrations
Popis produktu DIODE CC 150V 20A DUAL TO-263AB
listoch: LQA40B150C.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
800 pcs
  • správa
Špecifikácie LQA40B150C
Číslo dielu LQA40B150C Výrobca Power Integrations
popis DIODE CC 150V 20A DUAL TO-263AB Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 52761 pcs Dátový hárok LQA40B150C.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1.2V @ 20A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Balík dodávateľov zariadení TO-263AB rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria Qspeed™ Doba spätného obnovenia (trr) 16.9ns
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Prevádzková teplota - prepojenie -55°C ~ 150°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy Standard
Konfigurácia diódy 1 Pair Common Cathode Detailný popis Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 150V 20A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Prúd - reverzné únik @ Vr 500µA @ 150V Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 20A