LQA32B300C
Power IntegrationsPower Integrations
Power Integrations
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LQA32B300C
Výrobca / Značka: Power Integrations
Popis produktu DIODE GP 300V 16A TO220AB
listoch:
  • správa
Špecifikácie LQA32B300C
Číslo dielu LQA32B300C Výrobca Power Integrations
popis DIODE GP 300V 16A TO220AB Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5069 pcs Dátový hárok
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1.9V @ 16A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 300V
Balík dodávateľov zariadení - rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria Qspeed™ Doba spätného obnovenia (trr) 13ns
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro -
Prevádzková teplota - prepojenie 150°C (Max) Typ montáže -
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ diódy Standard Konfigurácia diódy 1 Pair Common Cathode
Detailný popis Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 300V 16A Prúd - reverzné únik @ Vr 25µA @ 300V
Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 16A