LQA32T300C
Power IntegrationsPower Integrations
Power Integrations
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LQA32T300C
Výrobca / Značka: Power Integrations
Popis produktu DIODE ARRAY SCHOTTKY 300V TO220
listoch: LQA32T300C.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
300 pcs
  • správa
Špecifikácie LQA32T300C
Číslo dielu LQA32T300C Výrobca Power Integrations
popis DIODE ARRAY SCHOTTKY 300V TO220 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 53332 pcs Dátový hárok LQA32T300C.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1.9V @ 16A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 300V
Balík dodávateľov zariadení TO-220AB rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria Qspeed™ Doba spätného obnovenia (trr) 13ns
obal Tube Balík / puzdro TO-220-3
Ostatné mená 596-1366-5 Prevádzková teplota - prepojenie 150°C (Max)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ diódy Schottky Konfigurácia diódy 1 Pair Common Cathode
Detailný popis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 300V 16A Through Hole TO-220-3 Prúd - reverzné únik @ Vr 25µA @ 300V
Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 16A