EEE-FP1C681AP
PanasonicPanasonic
EEE-FP1C681AP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EEE-FP1C681AP
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 680UF 20% 16V SMD
listoch: 1.EEE-FP1C681AP.pdf2.EEE-FP1C681AP.pdf
  • správa
Špecifikácie EEE-FP1C681AP
Číslo dielu EEE-FP1C681AP Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM 680UF 20% 16V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 117399 pcs Dátový hárok 1.EEE-FP1C681AP.pdf2.EEE-FP1C681AP.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria FP Ripple Current @ nízkej frekvencie 892.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.19A @ 100kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená PCE4437CT
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.402" (10.20mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 60 mOhm @ 100kHz Detailný popis 680µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 60 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 680µF aplikácia Automotive