EEE-FP1E151AP
PanasonicPanasonic
EEE-FP1E151AP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EEE-FP1E151AP
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 25V SMD
listoch: 1.EEE-FP1E151AP.pdf2.EEE-FP1E151AP.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie EEE-FP1E151AP
Číslo dielu EEE-FP1E151AP Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM 150UF 20% 25V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 120821 pcs Dátový hárok 1.EEE-FP1E151AP.pdf2.EEE-FP1E151AP.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria FP Ripple Current @ nízkej frekvencie 552.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 850mA @ 100kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená PCE4547CT
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.402" (10.20mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 80 mOhm @ 100kHz Detailný popis 150µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 80 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 150µF aplikácia Automotive