EEE-FP1C470AP
PanasonicPanasonic
EEE-FP1C470AP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EEE-FP1C470AP
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD
listoch: 1.EEE-FP1C470AP.pdf2.EEE-FP1C470AP.pdf
100 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie EEE-FP1C470AP
Číslo dielu EEE-FP1C470AP Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 257621 pcs Dátový hárok 1.EEE-FP1C470AP.pdf2.EEE-FP1C470AP.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria FP Ripple Current @ nízkej frekvencie 195mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 300mA @ 100kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Original-Reel®
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená PCE4530DKR
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.228" (5.80mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 260 mOhm @ 100kHz Detailný popis 47µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 260 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 47µF aplikácia Automotive