EEE-FP1C221AP
PanasonicPanasonic
EEE-FP1C221AP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EEE-FP1C221AP
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD
listoch: 1.EEE-FP1C221AP.pdf2.EEE-FP1C221AP.pdf
100 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie EEE-FP1C221AP
Číslo dielu EEE-FP1C221AP Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 185307 pcs Dátový hárok 1.EEE-FP1C221AP.pdf2.EEE-FP1C221AP.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria FP Ripple Current @ nízkej frekvencie 325mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 500mA @ 100kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Original-Reel®
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená PCE4536DKR
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.244" (6.20mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 180 mOhm @ 100kHz Detailný popis 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 180 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 220µF aplikácia Automotive