ECH-U1183JC9
PanasonicPanasonic
ECH-U1183JC9 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ECH-U1183JC9
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP FILM 0.018UF 5% 100VDC 1913
listoch: ECH-U1183JC9.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie ECH-U1183JC9
Číslo dielu ECH-U1183JC9 Výrobca Panasonic
popis CAP FILM 0.018UF 5% 100VDC 1913 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 138241 pcs Dátový hárok ECH-U1183JC9.pdf
Napätie - DC 100V Napájacie napätie - AC -
tolerancia ±5% ukončenie Solder Pads
Veľkosť / rozmer 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm) séria ECH-U(C)
hodnotenie - obal Original-Reel®
Balík / puzdro 1913 (4833 Metric) Ostatné mená PCF1480DKR
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - sedenie (Max) 0.087" (2.20mm) Vlastnosti -
Dielektrický materiál Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked Detailný popis 0.018µF Film Capacitor 100V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 1913 (4833 Metric)
kapacitné 0.018µF aplikácia General Purpose