ECH-U1223GC9
PanasonicPanasonic
ECH-U1223GC9 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ECH-U1223GC9
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP FILM 0.022UF 2% 100VDC 1913
listoch: ECH-U1223GC9.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie ECH-U1223GC9
Číslo dielu ECH-U1223GC9 Výrobca Panasonic
popis CAP FILM 0.022UF 2% 100VDC 1913 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 173813 pcs Dátový hárok ECH-U1223GC9.pdf
Napätie - DC 100V Napájacie napätie - AC -
tolerancia ±2% ukončenie Solder Pads
Veľkosť / rozmer 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm) séria ECH-U(C)
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1913 (4833 Metric) Ostatné mená ECHU1223GC9
PCF1498TR
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.102" (2.60mm) Vlastnosti -
Dielektrický materiál Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked Detailný popis 0.022µF Film Capacitor 100V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 1913 (4833 Metric)
kapacitné 0.022µF aplikácia General Purpose