ECH-U1183GC9
PanasonicPanasonic
ECH-U1183GC9 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ECH-U1183GC9
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP FILM 0.018UF 2% 100VDC 1913
listoch: ECH-U1183GC9.pdf
Stav RoHs Vyžiadať overenie zásob / Vyžiadať overenie zásob
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie ECH-U1183GC9
Číslo dielu ECH-U1183GC9 Výrobca Panasonic
popis CAP FILM 0.018UF 2% 100VDC 1913 Stav voľného vodiča / RoHS Vyžiadať overenie zásob / Vyžiadať overenie zásob
Dostupné množstvo 116434 pcs Dátový hárok ECH-U1183GC9.pdf
Napätie - DC 100V Napájacie napätie - AC -
tolerancia ±2% ukončenie Solder Pads
Veľkosť / rozmer 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm) séria ECH-U(C)
hodnotenie - obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro 1913 (4833 Metric) Ostatné mená PCF1497CT
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Request inventory verification / Request inventory verification Výška - sedenie (Max) 0.087" (2.20mm)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked
Detailný popis 0.018µF Film Capacitor 100V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 1913 (4833 Metric) kapacitné 0.018µF