ECH-U1124JC9
PanasonicPanasonic
ECH-U1124JC9 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ECH-U1124JC9
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP FILM 0.12UF 5% 100VDC 2820
listoch: ECH-U1124JC9.pdf
Stav RoHs Vyžiadať overenie zásob / Vyžiadať overenie zásob
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie ECH-U1124JC9
Číslo dielu ECH-U1124JC9 Výrobca Panasonic
popis CAP FILM 0.12UF 5% 100VDC 2820 Stav voľného vodiča / RoHS Vyžiadať overenie zásob / Vyžiadať overenie zásob
Dostupné množstvo 98327 pcs Dátový hárok ECH-U1124JC9.pdf
Napätie - DC 100V Napájacie napätie - AC -
tolerancia ±5% ukončenie Solder Pads
Veľkosť / rozmer 0.280" L x 0.197" W (7.10mm x 5.00mm) séria ECH-U(C)
hodnotenie - obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro 2820 (7150 Metric) Ostatné mená PCF1490CT
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Request inventory verification / Request inventory verification Výška - sedenie (Max) 0.146" (3.70mm)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked
Detailný popis 0.12µF Film Capacitor 100V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 2820 (7150 Metric) kapacitné 0.12µF