ALE1PB12
PanasonicPanasonic
ALE1PB12 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ALE1PB12
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
listoch: ALE1PB12.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie ALE1PB12
Číslo dielu ALE1PB12 Výrobca Panasonic
popis RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 72262 pcs Dátový hárok ALE1PB12.pdf
Zapnúť napätie (Max) 9 VDC Vypnúť napätie (Min) 0.6 VDC
Stýl ukončenia PC Pin Spínacie napätie 277VAC - Max
séria ALE Čas uvoľnenia 20ms
Typ relé General Purpose obal Bulk
Ostatné mená 255-2371 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Prevádzka času 20ms Typ montáže Through Hole
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti Insulation - Class B Detailný popis General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole
Kontaktné hodnotenie (aktuálne) 16A Kontaktný materiál Silver Tin Oxide (AgSnO)
Kontaktný formulár SPST-NO (1 Form A) Napätie cievky 12VDC
Typ cievky Non Latching Odolnosť cievky 360 Ohms
Cievna sila 400 mW Prúd cievky 33.3mA