ALE1PB24
PanasonicPanasonic
ALE1PB24 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ALE1PB24
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
listoch: ALE1PB24.pdf
  • správa
Špecifikácie ALE1PB24
Číslo dielu ALE1PB24 Výrobca Panasonic
popis RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 61713 pcs Dátový hárok ALE1PB24.pdf
Zapnúť napätie (Max) 18 VDC Vypnúť napätie (Min) 1.2 VDC
Stýl ukončenia PC Pin Spínacie napätie 277VAC - Max
séria ALE Čas uvoľnenia 20ms
Typ relé General Purpose obal Bulk
Ostatné mená 255-2372 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Prevádzka času 20ms Typ montáže Through Hole
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti Insulation - Class B Detailný popis General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole
Kontaktné hodnotenie (aktuálne) 16A Kontaktný materiál Silver Tin Oxide (AgSnO)
Kontaktný formulár SPST-NO (1 Form A) Napätie cievky 24VDC
Typ cievky Non Latching Odolnosť cievky 1.44 kOhms
Cievna sila 400 mW Prúd cievky 16.7mA