ALE1PB48
PanasonicPanasonic
ALE1PB48 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ALE1PB48
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 48V
listoch: ALE1PB48.pdf
  • správa
Špecifikácie ALE1PB48
Číslo dielu ALE1PB48 Výrobca Panasonic
popis RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 48V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 54170 pcs Dátový hárok ALE1PB48.pdf
Zapnúť napätie (Max) 36 VDC Vypnúť napätie (Min) 2.4 VDC
Stýl ukončenia PC Pin Spínacie napätie 277VAC - Max
séria ALE Čas uvoľnenia 20ms
Typ relé General Purpose obal Bulk
Ostatné mená 255-2373 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Prevádzka času 20ms Typ montáže Through Hole
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti Insulation - Class B Detailný popis General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 48VDC Coil Through Hole
Kontaktné hodnotenie (aktuálne) 16A Kontaktný materiál Silver Tin Oxide (AgSnO)
Kontaktný formulár SPST-NO (1 Form A) Napätie cievky 48VDC
Typ cievky Non Latching Odolnosť cievky 5.76 kOhms
Cievna sila 400 mW Prúd cievky 8.3mA