ALE15F48
PanasonicPanasonic
ALE15F48 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ALE15F48
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 48V
listoch: ALE15F48.pdf
  • správa
Špecifikácie ALE15F48
Číslo dielu ALE15F48 Výrobca Panasonic
popis RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 48V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4306 pcs Dátový hárok ALE15F48.pdf
Zapnúť napätie (Max) 36 VDC Vypnúť napätie (Min) 2.4 VDC
Stýl ukončenia PC Pin Spínacie napätie 277VAC - Max
séria ALE Čas uvoľnenia 20ms
Typ relé General Purpose obal Bulk
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Prevádzka času 20ms
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti Insulation - Class F
Detailný popis General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 48VDC Coil Through Hole Kontaktné hodnotenie (aktuálne) 16A
Kontaktný materiál Silver Tin Oxide (AgSnO) Kontaktný formulár SPST-NO (1 Form A)
Napätie cievky 48VDC Typ cievky Non Latching
Odolnosť cievky 5.76 kOhms Cievna sila 400 mW
Prúd cievky 8.3mA