MSKD100-18
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSKD100-18
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu DIODE MODULE 1.8KV 100A D1
listoch: MSKD100-18.pdf
  • správa
Špecifikácie MSKD100-18
Číslo dielu MSKD100-18 Výrobca Microsemi
popis DIODE MODULE 1.8KV 100A D1 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5603 pcs Dátový hárok MSKD100-18.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1.35V @ 300A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 1800V
Balík dodávateľov zariadení D1 rýchlosť Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
séria - obal Bulk
Balík / puzdro D1 Typ montáže Chassis Mount
Typ diódy Standard Konfigurácia diódy 1 Pair Common Cathode
Detailný popis Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 1800V 100A Chassis Mount D1 Prúd - reverzné únik @ Vr 5mA @ 1800V
Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 100A