MSKD165-18
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSKD165-18
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu DIODE MODULE 1.8KV 165A D2
listoch: MSKD165-18.pdf
  • správa
Špecifikácie MSKD165-18
Číslo dielu MSKD165-18 Výrobca Microsemi
popis DIODE MODULE 1.8KV 165A D2 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5550 pcs Dátový hárok MSKD165-18.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1.4V @ 300A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 1800V
Balík dodávateľov zariadení - rýchlosť Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
séria - obal Bulk
Balík / puzdro D2 Typ montáže Chassis Mount
Typ diódy Standard Konfigurácia diódy 1 Pair Common Cathode
Detailný popis Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 1800V 165A Chassis Mount D2 Prúd - reverzné únik @ Vr 9mA @ 1800V
Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 165A