MSKD165-08
MicrosemiMicrosemi
MSKD165-08 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSKD165-08
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu DIODE MODULE 800V 165A SD2
listoch: 1.MSKD165-08.pdf2.MSKD165-08.pdf
  • správa
Špecifikácie MSKD165-08
Číslo dielu MSKD165-08 Výrobca Microsemi
popis DIODE MODULE 800V 165A SD2 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4913 pcs Dátový hárok 1.MSKD165-08.pdf2.MSKD165-08.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1.4V @ 300A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 800V
Balík dodávateľov zariadení SD2 rýchlosť Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
séria - obal Bulk
Balík / puzdro D2 Ostatné mená MSKD16508
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy Standard
Konfigurácia diódy 1 Pair Common Cathode Detailný popis Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 800V 165A Chassis Mount D2
Prúd - reverzné únik @ Vr 9mA @ 800V Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 165A