MSKD100-12
MicrosemiMicrosemi
MSKD100-12 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSKD100-12
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu DIODE MODULE 1.2KV 100A D1
listoch: MSKD100-12.pdf
  • správa
Špecifikácie MSKD100-12
Číslo dielu MSKD100-12 Výrobca Microsemi
popis DIODE MODULE 1.2KV 100A D1 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4221 pcs Dátový hárok MSKD100-12.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1.35V @ 300A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 1200V
Balík dodávateľov zariadení D1 rýchlosť Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
séria - obal Bulk
Balík / puzdro D1 Ostatné mená MSKD10012
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy Standard
Konfigurácia diódy 1 Pair Common Cathode Detailný popis Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 1200V 100A Chassis Mount D1
Prúd - reverzné únik @ Vr 5mA @ 1200V Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 100A