TL750M10CKCSE3
Prehľad produktov
Číslo dielu: TL750M10CKCSE3
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 10V 750MA TO220-3
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie TL750M10CKCSE3
Číslo dielu TL750M10CKCSE3 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 10V 750MA TO220-3 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 88524 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.6V @ 750mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 10V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 26V
Balík dodávateľov zariadení TO-220-3 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Reverse Polarity obal Tube
Balík / puzdro TO-220-3 PSRR 55dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 296-21598-5 Prevádzková teplota 0°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 750mA TO-220-3
Prúd - výstup 750mA Ovládacie funkcie -
Číslo základnej časti TL750M10
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
TL750M12CKCE3
TL750M12CKCE3
výrobcovia: N/A
popis: IC REG LINEAR 12V 750MA TO220-3
Skladom: 5909 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
TL750M10CKCE3
TL750M10CKCE3
výrobcovia: N/A
popis: IC REG LINEAR 10V 750MA TO220-3
Skladom: 4413 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
TL750M10CKC
TL750M10CKC