TL750M12CKCE3
Prehľad produktov
Číslo dielu: TL750M12CKCE3
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 12V 750MA TO220-3
listoch:
  • správa
Špecifikácie TL750M12CKCE3
Číslo dielu TL750M12CKCE3 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 12V 750MA TO220-3 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5909 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.6V @ 750mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 12V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 26V
Balík dodávateľov zariadení TO-220-3 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Reverse Polarity obal Tube
Balík / puzdro TO-220-3 PSRR 55dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota 0°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 750mA TO-220-3
Prúd - výstup 750mA Ovládacie funkcie -