TL750M10CKTPRG3
Prehľad produktov
Číslo dielu: TL750M10CKTPRG3
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 10V 750MA 2POWERFLEX
listoch:
  • správa
Špecifikácie TL750M10CKTPRG3
Číslo dielu TL750M10CKTPRG3 Výrobca N/A
popis IC REG LIN 10V 750MA 2POWERFLEX Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4230 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.6V @ 750mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 10V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 26V
Balík dodávateľov zariadení 2-PowerFLEX™ séria -
Balík / puzdro TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 55dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota 0°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 750mA 2-PowerFLEX™
Prúd - výstup 750mA Ovládacie funkcie -
Číslo základnej časti TL750M10
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
TL750M10CKVURG3
TL750M10CKVURG3
výrobcovia: N/A
popis: IC REG LINEAR 10V 750MA TO252-3
Skladom: 104183 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
TL750M10CKTPR
TL750M10CKTPR
výrobcovia: N/A
popis: IC REG LIN 10V 750MA 2POWERFLEX