TL750M08CKCSE3
Prehľad produktov
Číslo dielu: TL750M08CKCSE3
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 8V 750MA TO220-3
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie TL750M08CKCSE3
Číslo dielu TL750M08CKCSE3 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 8V 750MA TO220-3 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 97641 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.6V @ 750mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 8V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 26V
Balík dodávateľov zariadení TO-220-3 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Reverse Polarity obal Tube
Balík / puzdro TO-220-3 PSRR 55dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 296-21596-5 Prevádzková teplota 0°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 8V 750mA TO-220-3
Prúd - výstup 750mA Ovládacie funkcie -