LMZ35003RKGT
Prehľad produktov
Číslo dielu: LMZ35003RKGT
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu DC DC CONVERTER 2.5-15V 38W
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie LMZ35003RKGT
Číslo dielu LMZ35003RKGT Výrobca N/A
popis DC DC CONVERTER 2.5-15V 38W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 9017 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 2.5 ~ 15 V Napätie - vstup (min) 7V
Napätie - vstup (Max) 50V typ Non-Isolated PoL Module
Balík dodávateľov zariadení 41-B1QFN (11x9) Veľkosť / rozmer 0.43" L x 0.35" W x 0.11" H (11.0mm x 9.0mm x 2.8mm)
séria SIMPLE SWITCHER® obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 41-BQFN Module Ostatné mená 296-37034-2
LMZ35003RKGT-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet výstupov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti OCP, OTP, UVLO
efektívnosť 93% Detailný popis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 2.5 ~ 15 V 2.5A 7V - 50V Input
Prúd - výstup (Max) 2.5A Ovládacie funkcie Enable, Active High