LMZ35003RKGR
Prehľad produktov
Číslo dielu: LMZ35003RKGR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu DC DC CONVERTER 2.5-15V 38W
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • správa
Špecifikácie LMZ35003RKGR
Číslo dielu LMZ35003RKGR Výrobca N/A
popis DC DC CONVERTER 2.5-15V 38W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 9550 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 2.5 ~ 15 V Napätie - vstup (min) 7V
Napätie - vstup (Max) 50V typ Non-Isolated PoL Module
Balík dodávateľov zariadení 41-B1QFN (11x9) Veľkosť / rozmer 0.44" L x 0.36" W x 0.11" H (11.2mm x 9.2mm x 2.9mm)
séria SIMPLE SWITCHER® obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro 41-BQFN Module Ostatné mená 296-43647-1
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet výstupov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti OCP, OTP, UVLO
efektívnosť 93% Detailný popis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 2.5 ~ 15 V 2.5A 7V - 50V Input
Prúd - výstup (Max) 2.5A Ovládacie funkcie Enable, Active High