LMZ34202EVM
Prehľad produktov
Číslo dielu: LMZ34202EVM
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu EVAL BOARD FOR LMZ34202
listoch:
Stav RoHs Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie LMZ34202EVM
Číslo dielu LMZ34202EVM Výrobca N/A
popis EVAL BOARD FOR LMZ34202 Stav voľného vodiča / RoHS Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Dostupné množstvo 1928 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 2.5V, 3.3V, 5V, 6V or 7.5V Napätie - vstup 4.5 V ~ 42 V
Použitá IC / Časť LMZ34202 Dodaný obsah Board(s)
séria SIMPLE SWITCHER® Topológia regulátora Buck
Výstupy a typ 1, Non-Isolated Ostatné mená 296-44443
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Hlavný účel DC/DC, Step Down
Stav voľného vodiča / RoHS Not applicable / Not applicable Frekvencia - prepínanie -
Detailný popis LMZ34202 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Prúd - výstup 2A