LMZ36002RVQT
Prehľad produktov
Číslo dielu: LMZ36002RVQT
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu DC DC CONVERTER 2.5-7.5V 2A
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • správa
Špecifikácie LMZ36002RVQT
Číslo dielu LMZ36002RVQT Výrobca N/A
popis DC DC CONVERTER 2.5-7.5V 2A Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 11876 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 2.5 ~ 7.5 V Napätie - vstup (min) 4.5V
Napätie - vstup (Max) 60V typ Non-Isolated PoL Module
Balík dodávateľov zariadení 43-B3QFN (10x10) Veľkosť / rozmer 0.40" L x 0.40" W x 0.17" H (10.2mm x 10.2mm x 4.4mm)
séria SIMPLE SWITCHER® obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 43-BQFN Module Ostatné mená 296-42998-2
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Počet výstupov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti OCP, OTP, UVLO
efektívnosť 95% Detailný popis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 2.5 ~ 7.5 V 2A 4.5V - 60V Input
Prúd - výstup (Max) 2A Ovládacie funkcie Enable, Active High