LM4120IM5-5.0
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM4120IM5-5.0
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC VREF SERIES 5V SOT23-5
  • správa
Špecifikácie LM4120IM5-5.0
Číslo dielu LM4120IM5-5.0 Výrobca N/A
popis IC VREF SERIES 5V SOT23-5 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4191 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 5V Napätie - vstup 2 V ~ 12 V
tolerancia ±0.5% Teplotný koeficient 50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-5 séria -
Typ referencie Series obal Original-Reel®
Balík / puzdro SC-74A, SOT-753 Typ výstupu Fixed
Ostatné mená LM4120IM5-5.0DKR
LM4120IM550
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Hluk - 10 Hz až 10 kHz 36µVp-p Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz 20µVp-p
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailný popis Series Voltage Reference IC ±0.5% 5mA SOT-23-5
Prúd - dodávka 275µA Prúd - výstup 5mA
Číslo základnej časti LM4120
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LM4120IM5-4.1/NOPB
LM4120IM5-4.1/NOPB
výrobcovia: N/A
popis: IC VREF SERIES 4.096V SOT23-5
Skladom: 64893 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LM4120IM5-5.0/NOPB
LM4120IM5-5.0/NOPB
výrobcovia: N/A
popis: IC VREF SERIES 5V SOT23-5