LM4120IM5-3.0
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM4120IM5-3.0
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC VREF SERIES 3V SOT23-5
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie LM4120IM5-3.0
Číslo dielu LM4120IM5-3.0 Výrobca N/A
popis IC VREF SERIES 3V SOT23-5 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 83121 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 3V Napätie - vstup 2 V ~ 12 V
tolerancia ±0.5% Teplotný koeficient 50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-5 séria -
Typ referencie Series obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro SC-74A, SOT-753 Typ výstupu Fixed
Ostatné mená LM4120IM5-3.0TR Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Hluk - 10 Hz až 10 kHz 36µVp-p Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz 20µVp-p
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailný popis Series Voltage Reference IC ±0.5% 5mA SOT-23-5
Prúd - dodávka 275µA Prúd - výstup 5mA