LM4120IM5-4.1
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM4120IM5-4.1
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC VREF SERIES 4.096V SOT23-5
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie LM4120IM5-4.1
Číslo dielu LM4120IM5-4.1 Výrobca N/A
popis IC VREF SERIES 4.096V SOT23-5 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 76589 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 4.096V Napätie - vstup 2 V ~ 12 V
tolerancia ±0.5% Teplotný koeficient 50ppm/°C
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Hluk - 10 Hz až 10 kHz 36µVp-p
Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz 20µVp-p Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Series Voltage Reference IC ±0.5% 5mA SOT-23-5 Prúd - dodávka 275µA
Prúd - výstup 5mA