LM4120IM5X-2.0
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM4120IM5X-2.0
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC VREF SERIES 2.048V SOT23-5
  • správa
Špecifikácie LM4120IM5X-2.0
Číslo dielu LM4120IM5X-2.0 Výrobca N/A
popis IC VREF SERIES 2.048V SOT23-5 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4673 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.048V Napätie - vstup 2 V ~ 12 V
tolerancia ±0.5% Teplotný koeficient 50ppm/°C
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Hluk - 10 Hz až 10 kHz 36µVp-p
Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz 20µVp-p Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Series Voltage Reference IC ±0.5% 5mA SOT-23-5 Prúd - dodávka 275µA
Prúd - výstup 5mA Číslo základnej časti LM4120
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LM4120IM5X-2.0/NOPB
LM4120IM5X-2.0/NOPB
výrobcovia: N/A
popis: IC VREF SERIES 2.048V SOT23-5