LM25101AMX/NOPB
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM25101AMX/NOPB
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC GATE DVR HI/LO SIDE 3A 8SOIC
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie LM25101AMX/NOPB
Číslo dielu LM25101AMX/NOPB Výrobca N/A
popis IC GATE DVR HI/LO SIDE 3A 8SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 65045 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 9 V ~ 14 V Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC
séria - Doba nárastu / poklesu (typ) 430ns, 260ns
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ostatné mená 296-42048-2
LM25101AMX/NOPB-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Počet ovládačov 2 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Logické napätie - VIL, VIH 2.3V, - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ vstupu Non-Inverting Vysoké bočné napätie - Max (Bootstrap) 100V
Typ brány N-Channel MOSFET Ovládaná konfigurácia Half-Bridge
Detailný popis Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 8-SOIC Aktuálny - špičkový výstup (zdroj, výlevka) 3A, 3A