LM25101AMR/NOPB
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM25101AMR/NOPB
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC GATE DVR HI/LO SIDE 3A 8SOPWR
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
95 pcs
190 pcs
570 pcs
1045 pcs
  • správa
Špecifikácie LM25101AMR/NOPB
Číslo dielu LM25101AMR/NOPB Výrobca N/A
popis IC GATE DVR HI/LO SIDE 3A 8SOPWR Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 59156 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 9 V ~ 14 V Balík dodávateľov zariadení 8-SO PowerPad
séria - Doba nárastu / poklesu (typ) 430ns, 260ns
obal Tube Balík / puzdro 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ostatné mená 296-45004-5
LM25101AMR/NOPB-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Počet ovládačov 2 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Logické napätie - VIL, VIH 2.3V, - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ vstupu Non-Inverting Vysoké bočné napätie - Max (Bootstrap) 100V
Typ brány N-Channel MOSFET Ovládaná konfigurácia Half-Bridge
Detailný popis Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 8-SO PowerPad Aktuálny - špičkový výstup (zdroj, výlevka) 3A, 3A